des-pop-up.jpg (378 KB)
Prysmian Bayileri

Prysmian Bayileri

28 Kasım 2019

Prysmian

Uzun yıllardır kablo üretim sektöründe yer alan Prysmian kabloları alanında birinci olmayı başarmıştır. Bu nedenle dünya genelinde bilinerek 50 den fazla ülkede bayi kurulumunda bulunuyor. Enerji ve telekomünikasyon üretiminde oldukça başarılı bulunan Prysmian markası her alana özel kablo üretimini desteklemektedir. Alana üretilen kablo çeşitleri ile enerji kalitesi de en üst seviyede olmaktadır. Prysmian Group olarak üretimi yapılan her kablonun testleri de düzenli şekilde yapılmaktadır. Enerji üretim konusunda garanti kullanımda sağlayan kablo çeşitleri arasında;

-        Enerji kablolarıı

-        İletkenli haberleşme kabloları

-        Fiber optik kabloları

-        Sinyalizasyon kabloları

-        Asansör sistemlerinde tercih edilen kablolar şeklinde zengin çeşitlere de sahip olmaktadır.

Bu benzer olarak her geçen yıl geliştirilen yeni iletken kablolarda oldukça beğenilmekte ve müşteri satışlarına memnuniyet kazanmaktadır.

Prysmian Kablo

Zengin çeşitliliği ile kablo sektöründe yer alan Prysmian markası 2019 yılında da yeni kablo çeşitlerini sunmaya başlamıştır. Alanına göre kablo üretimini destekleten Prysmian kablo doğru yerde kullanıldığında tasarrufta yapmaktadır. Her alana özel kablo üretimi enerji akışını da en hızlı şekilde yapabilmektedir. Bu nedenle müşteri memnuniyeti ve kablo garantiliğinde de sorunsuz olarak kullanım söz konusu olmaktadır.

Hizmet sektöründe de yer alarak açılan Prysmian bayilerinde de aynı şekilde yeni üretim kabloları sunuluyor. Dünyanın her yerinde bulunmayı başaran marka ürün yelpazesini de giderek açmaktadır. Özel kablo üretimine de devam eden markada yeni üretim uygun fiyat uygulaması da vardır.

Prysmian Fiyat Listesi 2019

Kalite standartlarının en üstünde üretim yapmayı hedefleyen Prysmian kablolarında yeni üretimi yapılan kablo fiyatlarında da değişiklik görülebilmektedir. Sürekli olarak gelişen kablo çeşitlerinden ötürü 2019 yılı da fiyat olarak farklılık gösterebilmektedir. Bayilere de yansıyan Prysmian fiyat listesi 2019 geliştirilmiş kablolarda uygulanmaktadır. Uluslararası üretim ve satış alanlarında da yer alan markada tercih önceliği de müşteriler tarafından yapılmaktadır. Geliştirilen kablo çeşitlerinde her alanın ihtiyacına göre malzeme kullanımı da sağlanıyor. İletim gücünü arttıran bu durumda kablo maliyeti de en uygun şekilde müşterilere sunulmaktadır. Bu anlamda bayilere yansıyan Prysmian kablo fiyatları da sorunsuz olarak tercih ediliyor.

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.