sadsad x
asdasd

Blog

2020 Yılı En Yüksek Ciro Birincisi DES Elektrik

24 Şubat 2022

Enerji ve telekomünikasyon kabloları sektörünün dünya lideri Prysmian Group’un Türkiye operasyonu Türk Prysmian Kablo, 2021 yılı Yetkili Satıcılar Toplantısı’nı 7 Aralık’ta online olarak gerçekleştirdi. A-Takımı yetkili satıcıları ile birlikte yurt içi satış ve pazarlama ekiplerinin katıldığı toplantının bu yılki teması sürdürülebilirlik oldu. 2021 yılının değerlendirildiği ve 2022 yılı hedeflerinin görüşüldüğü toplantıda, toplantının teması doğrultusunda, Türk Prysmian Kablo’nun sürdürülebilirlik vizyonu ve hedefleri de vurgulandı.

2019 YILI EN YÜKSEK CİRO BİRİNCİSİ DES ELEKTRİK

06 Ocak 2021

2019 YILI EN YÜKSEK CİRO BİRİNCİSİ DES ELEKTRİK

Kablo sektörünün dünya çapında lideri Prysmian Group’un Türkiye operasyonu Türk Prysmian Kablo, Covid-19 virüsü nedeniyle bu sene ilk kez Bayiler Ödül töreni online olarak ağustos ayında gerçekleştirilmiştir.

DES Elektrik’ten Teknolojik Adımlara Uyum: E-Ticaret (Online Kablo Ticareti)

22 Temmuz 2020

Des Elektrik'ten teknolojik adımlara uyum; E-ticaret (Online kablo ticareti)" konulu yazımız Elektrik Dünyası dergisinde yayımlandı. 

Türkiye’nin gelişmiş sanayi sektörlerinde kablo kullanımı her geçen gün talebi azalmadan devam etmektedir. Geçmiş yıllara oranla yatırımların artması ile birlikte mega projelerin var olması kablo arzında artış meydana getirmiştir. Kablo arzının giderilmesi bir yana kalite ve ucuz ürünün sağlanması ana hedeftir. Dünya’da ve ülkemizde elektrik piyasasında tarihsel süreçte bazı kablo markalarının öne çıktığını söyleyebiliriz. Kablo markalarının yarıştığı elektrik piyasasında satış ve pazarlama stratejileri ön plana çıkmaktadır. Kablo arzını yaratan firmalar en iyi stratejiyi yapan firmaları tercih ettiği genel olarak kabul edilmektedir. 

DES Elektrik Genel Müdürü Deniz Tarkan Karslı Elektrik Dünyası Dergisi’ne röportaj verdi.

22 Temmuz 2020

Deniz Tarkan KARSLI: ‘Büyüme Yolunda Profesyonel Ekip, Güçlü Stok ve Hızlı Teslimat İlkeleri Işığında Daima En iyisi İçin Çalışıyoruz’

DES Elektrik Genel Müdürü Deniz Tarkan Karslı Elektrik Dünyası Dergisi’ne röportaj verdi. Röportajın tamamı aşağıda verilmiştir.

ERSE Kablo’dan Teşekkür Plaketi

22 Temmuz 2020

DES Elektrik, Erse Kablo yöneticileri tarafından 29 Ocak 2020 tarihinde ziyaret edilmiştir. Ziyarete Erse Kablo Genel Müdürü Selami Sivritepe, Satış Müdürü Mehmet Güven ve Bölge Satış Temsilcisi Cengiz Karaca katılmıştır. Ziyaret kapsamında, DES Elektrik Genel Müdürü Deniz Tarkan Karslı’ya 2019 yılında göstermiş olduğu işbirliği için teşekkür plaketi verilmiştir. DES Elektrik’in yeni dönemde başarılarının ve birlikteliğin devamı temennilerinde bulunulmuştur.

DES Elektrik Alt Bayilerini Tayland’da Ağırladı

22 Temmuz 2020

DES Elektrik’in 16-22 Ocak 2020 tarihleri arasında düzenlemiş olduğu “Alt Bayiler Gezisi” Taylan’da gerçekleştirildi.

2018 Yılı En Yüksek Ciro Birincisi DES Elektrik

22 Temmuz 2020

Yurtiçi Satış Direktörü Etem Bakaç “Türk Prysmian Kablo gücünü sizler gibi değerli iş ortaklarımızdan alıyor. Hep en iyisini hedefleyen, yenilikçi çözümleriyle fark yaratan ve ‘Türkiye’yi Yarınlara Bağlıyoruz’ misyonuyla alanındaki en büyük, en prestijli projelerde imzası bulunan şirketimiz, 2020 yılında da hedeflerine sağlam adımlarla ilerleyecektir.” diye konuştu. Karşılıklı görüş alışverişinde bulunulan toplantıda ayrıca, 2018 yılının En Yüksek Türkiye Ciro Birinciliği ve İstanbul Bölge Ciro Birinciliği ödülleri de verildi. Ödülü İstanbul Bölge’den DES Elektrik kucakladı.

DES Elektrik 10.Yılını Kutluyor

22 Temmuz 2020

Kurulduğu 2009 yılından bu yana DES Elektrik, piyasa koşullarına ayak uydurmayı ve piyasanın ihtiyacını gidermeyi amaç edinmiştir. 10 yıllık süre boyunca sahip olduğu sektörel bilgi ve deneyimin ışığında bugüne dek pek çok AVM, Konut, Rezidans, Okul, Hastane, Havalimanları, Otel, Spor Kompleksi ve Endüstri Tesisleri gibi projelerde çözüm ortağı olarak yer almış, bu yapıların elektrik altyapıları, ürün ve donanımları ile satış sonrası destek hizmetlerini sağlamıştır.

Hızla büyüyen ve şehirleşen Türkiye’nin genişleyen ihtiyaçlarına cevap verebilmek için gereksinim duyulan stoklu çalışmayı prensip edinerek hızlı hizmet ile elektrik sektörünün müşteri memnuniyeti çıtasını yükseltmiştir. DES Elektrik, Prysmian markasında 2017 ve 2018 yılı Türkiye ve İstanbul Bölge ciro birinciliğine layık görülmüştür. 10. yılında büyümeye devam ederek sadece yurtta değil, global pazarda da hizmet vermeye devam etmektedir.

DES Elektrik Alt Bayilerini Meksika ve Küba’da Ağırladı

21 Temmuz 2020

DES Elektrik’in 5-11 Nisan 2018 tarihleri arasında düzenlemiş olduğu “Alt Bayiler Gezisi” Meksika ve Küba’da gerçekleştirildi.

2017 Yılı En Yüksek Ciro Birincisi

21 Temmuz 2020

Belgrad’ın ünlü Beli Dvor Sarayı’nda düzenlenen toplantıda, 2018 yılı değerlendirilerek 2019 yılına ilişkin karşılıklı görüş alışverişlerinde bulunuldu. Toplantı sonrası yapılan ödül töreninde, 2017 yılının En Yüksek Ciro Türkiye Birinciliği,  İstanbul Bölge Ciro Birinciliği ve Reel Büyümede Türkiye Birinciliği ödüllerini bu yıl İstanbul Bölge’den DES Elektrik kazanmıştır.

1 2
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.