des-pop-up-odul-v3 (1).jpg (402 KB)

Blog

Prysmian Fiyat Listesi

17 Şubat 2020

Yenilenen kablo çeşitlerinde üretim gücünden ötürü yeni fiyatlarda eklenmektedir. Prysmian kablo fiyat listesi içinde geçerli olarak sunulan uygun seçenekler kalite kapsamında bulundurulmaktadır. Her alana uygun olarak üretimi yapılan Prysmian kablo çeşitlerinde hızlı iletim ekonomik tüketim sağlanmaktadır. Bu durum müşteri memnuniyeti ile sağlandığından ürün fiyatında herhangi bir sorun yaşanmamaktadır. Aynı şekilde üretim gücü yüksek bulunan kablo çeşitleri her yıl olarak yenilenmektedir. 2019 yılına özel olarak sunulan kablolarda geliştirilmiş özelliklerde sağlanıyor.

Enerji üretimi ve iletiminin yanı sıra haberleşme özelliğini de aynı anda yapmayı başaran Prysmian kabloları alanında en iyisi olmayı da başarmıştır. Bunun için Prysmian markası olarak bayilik açma çalışmaları da dünya genelinde yaklaşık 40 ülkeye yayılmıştır. Bu durum ülkemizde de hızlı bir şekilde yayılarak her ildeki yerini almaktadır.

Prysmian Bayileri

17 Şubat 2020

Enerji üretimi ve iletimi konusunda birinci sınıf kalitede kablo sunumu yapan Prysmian bayileri dünyaca ünlü markalarında başında gelmektedir. Uygun fiyatlarda bulunan Prysmian kablo çeşitleri aynı zamanda fazla seçenek şeklinde de tercih edilmektedir. Enerji üretimi ve iletimi alanında fazlaca çeşidi bulunan bu kablolarda Prysmian bayileri de açılabilmektedir. Türkiye’nin de birçok yerinde bayisi bulunan Prysmian kabloların alış fiyatı da oldukça uygundur. Dünyaca ünlü olarak bulunan kablo çeşitlerinin bayilikleri de kişilere kazanç sağlamaktadır.  Her ilde bulunan bayisi ile kaliteli kablo tercihi de sorunsuz olarak alınabilmektedir. Bu nedenle Prysmian bayiliği her geçen gün tercih edilerek dünyanın her yerinde başarı kazanmaya devam ediyor.

Erse Fiyat Listesi

17 Şubat 2020

Erse kablo kendi sektöründe kalitesinden ödün vermediğini her şerit de kanıtlamış ve gerek kalite belgeleri olsun gerek çalışmakta olduğu firmalar katıldığı fuarlarda göstermiş olduğu başarısı ile sektöründe lider öncü firma olduğunu her defasında kanıtlamıştır. Elektronik olan çoğu alanda geniş çaplı çalışma ve uygulanan işlemlerde karşımıza çıkmaktadır. Sektöründe; Haberleşme kabloları, Erline ve veri iletişim kabloları, Erflex kumanda kabloları özellikle günümüz teknolojisi ve Erse kalitesinin birleşmesi sonucu yangına dayanıklı Ervital Kablolar da sunmaktadır. Uluslararası yapılan fuarlarda büyük bir şekilde boy gösterisi sağlayan Erse firması, ülkemiz genelinde yapılan Havalimanı, fabrika gibi devlet tarafından yapılan kurum ve kuruluşlarda Devletimizin seçiminde Erse kablo olmuştur.

Erse Bayileri

17 Şubat 2020

Elektrik kablo çeşitleri ve marka seçenekleri arasında oldukça beğenilerek tercih edilen Erse müşteri memnuniyeti de sağlamaktadır. Özel kapsamlı satış imkanında bulunduğu Erse markalarında bayiliklerde sürekli olarak olabilmektedir. Erse bayileri şeklinde yapılan arama seçeneklerinde Türkiye’nin birçok ili çıkmaktadır. Buna bağlı olarak yeni şekilde açılmayı bekleyen binlerce bayilikte hazırda beklemektedir. Yurtiçi pazarlama niteliğinde çokça tercih edilen Erse bayileri Türkiye genelinde hızlı bir şekilde yükselmektedir. Aynı şekilde yurtdışı satışlar içinde geçerli olarak bulunan bayilik ve satışlarda oldukça iyi sonuçlar vermektedir. Kaliteli kablo üretimini de sürekli olarak denetleyen ve yenileyen firmada kurumsal çalışmalar ön planda tutulmaktadır. Böylece üretimi tamamlanan kablo çeşitleri kalite standartlarına uygun olarak piyasaya sürülmektedir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.