sadsad x
asdasd

Blog

5.KEZ TÜRKİYE VE İSTANBUL BÖLGE CİRO BİRİNCİSİ: DES ELEKTRİK

20 Ekim 2022

Kablo sektörünün dünya lideri Prysmian Group’un Türkiye temsilcisi Türk Prysmian Kablo, 2022 yılı Yetkili Satıcılar Toplantısı’nı 6 Temmuz 2022 tarihinde online olarak düzenledi. A-Takımı yetkili satıcıları ile birlikte yurt içi satış ve pazarlama, lojistik ve kredi risk ekiplerinin katıldığı toplantının ana teması sürdürülebilirlik oldu. 2022 yılının ilk yarısının değerlendirildiği ve 2022 yılı hedeflerinin görüşüldüğü toplantıda Türk Prysmian Kablo’nun sürdürülebilirlik vizyon ve hedefleri vurgulandı.

DES ELEKTRİK 2. ŞUBESİNİ ANTALYA’DA AÇTI

20 Ekim 2022

DES Elektrik Antalya Şubesi 1 Temmuz’da açıldı. DES Elektrik kurulduğu 2009 yılından bu yana kablo sektöründe dinamik, güçlü ve yenilikçi bir anlayış ile Prysmian A Takım bayisi ve Erse bayisi olmuştur. Ticari hayatını ülke sınırlarının ötesine taşımayı başarmıştır. Başarıları ile örnek olmuş ve sektöründe birincilikleri ile anılan DES Elektrik, İzmir Şubesi açılışının ardından Antalya Şubesini açtı. Açılışa Prysmian ve Erse markalarının yetkilileri ile Antalya bölgesinde faaliyet gösteren firma yöneticileri katıldı. DES Elektrik, ülkemizin lider kablo markası olan Prysmian Group’un, Adana Bölgesinde de A Takımı Bayiliği’ni aldı. Açılış sonrasında sektör paydaşlarının yoğun ilgisi ve katılımı ile kokteyl düzenlendi.

DES ELEKTRİK İZMİR ŞUBE AÇILDI

20 Ekim 2022

DES Elektrik İzmir Şubesi 10 Haziran’da açıldı. DES Elektrik kurulduğu 2009 yılından bu yana kablo sektöründe dinamik, güçlü ve yenilikçi bir anlayış ile Prysmian A takımı bayisi ve Erse bayisi olmuştur. Ticari hayatını ülke sınırlarının ötesine taşımayı başarmıştır. Başarıları ile örnek olan ve sektöründe birincilikleri ile anılan DES Elektrik şubeleşme kararı alarak İzmir Şubesi’ni açtı. Açılışa Prysmian ve Erse markalarının yetkilileri ile İzmir bölgesinde faaliyet gösteren firma yöneticileri katıldı. DES Elektrik, ülkemizin lider kablo markası olan Prysmian Group’un, İzmir Bölgesinde de A Takımı Bayiliği’ni aldı. Açılış sonrasında sektör paydaşlarının yoğun ilgisi ve katılımı ile kokteyl düzenlendi.

2020 Yılı En Yüksek Ciro Birincisi DES Elektrik

24 Şubat 2022

Enerji ve telekomünikasyon kabloları sektörünün dünya lideri Prysmian Group’un Türkiye operasyonu Türk Prysmian Kablo, 2021 yılı Yetkili Satıcılar Toplantısı’nı 7 Aralık’ta online olarak gerçekleştirdi. A-Takımı yetkili satıcıları ile birlikte yurt içi satış ve pazarlama ekiplerinin katıldığı toplantının bu yılki teması sürdürülebilirlik oldu. 2021 yılının değerlendirildiği ve 2022 yılı hedeflerinin görüşüldüğü toplantıda, toplantının teması doğrultusunda, Türk Prysmian Kablo’nun sürdürülebilirlik vizyonu ve hedefleri de vurgulandı.

2019 YILI EN YÜKSEK CİRO BİRİNCİSİ DES ELEKTRİK

06 Ocak 2021

2019 YILI EN YÜKSEK CİRO BİRİNCİSİ DES ELEKTRİK

Kablo sektörünün dünya çapında lideri Prysmian Group’un Türkiye operasyonu Türk Prysmian Kablo, Covid-19 virüsü nedeniyle bu sene ilk kez Bayiler Ödül töreni online olarak ağustos ayında gerçekleştirilmiştir.

DES Elektrik’ten Teknolojik Adımlara Uyum: E-Ticaret (Online Kablo Ticareti)

22 Temmuz 2020

Des Elektrik'ten teknolojik adımlara uyum; E-ticaret (Online kablo ticareti)" konulu yazımız Elektrik Dünyası dergisinde yayımlandı. 

Türkiye’nin gelişmiş sanayi sektörlerinde kablo kullanımı her geçen gün talebi azalmadan devam etmektedir. Geçmiş yıllara oranla yatırımların artması ile birlikte mega projelerin var olması kablo arzında artış meydana getirmiştir. Kablo arzının giderilmesi bir yana kalite ve ucuz ürünün sağlanması ana hedeftir. Dünya’da ve ülkemizde elektrik piyasasında tarihsel süreçte bazı kablo markalarının öne çıktığını söyleyebiliriz. Kablo markalarının yarıştığı elektrik piyasasında satış ve pazarlama stratejileri ön plana çıkmaktadır. Kablo arzını yaratan firmalar en iyi stratejiyi yapan firmaları tercih ettiği genel olarak kabul edilmektedir. 

DES Elektrik Genel Müdürü Deniz Tarkan Karslı Elektrik Dünyası Dergisi’ne röportaj verdi.

22 Temmuz 2020

Deniz Tarkan KARSLI: ‘Büyüme Yolunda Profesyonel Ekip, Güçlü Stok ve Hızlı Teslimat İlkeleri Işığında Daima En iyisi İçin Çalışıyoruz’

DES Elektrik Genel Müdürü Deniz Tarkan Karslı Elektrik Dünyası Dergisi’ne röportaj verdi. Röportajın tamamı aşağıda verilmiştir.

ERSE Kablo’dan Teşekkür Plaketi

22 Temmuz 2020

DES Elektrik, Erse Kablo yöneticileri tarafından 29 Ocak 2020 tarihinde ziyaret edilmiştir. Ziyarete Erse Kablo Genel Müdürü Selami Sivritepe, Satış Müdürü Mehmet Güven ve Bölge Satış Temsilcisi Cengiz Karaca katılmıştır. Ziyaret kapsamında, DES Elektrik Genel Müdürü Deniz Tarkan Karslı’ya 2019 yılında göstermiş olduğu işbirliği için teşekkür plaketi verilmiştir. DES Elektrik’in yeni dönemde başarılarının ve birlikteliğin devamı temennilerinde bulunulmuştur.

DES Elektrik Alt Bayilerini Tayland’da Ağırladı

22 Temmuz 2020

DES Elektrik’in 16-22 Ocak 2020 tarihleri arasında düzenlemiş olduğu “Alt Bayiler Gezisi” Taylan’da gerçekleştirildi.

2018 Yılı En Yüksek Ciro Birincisi DES Elektrik

22 Temmuz 2020

Yurtiçi Satış Direktörü Etem Bakaç “Türk Prysmian Kablo gücünü sizler gibi değerli iş ortaklarımızdan alıyor. Hep en iyisini hedefleyen, yenilikçi çözümleriyle fark yaratan ve ‘Türkiye’yi Yarınlara Bağlıyoruz’ misyonuyla alanındaki en büyük, en prestijli projelerde imzası bulunan şirketimiz, 2020 yılında da hedeflerine sağlam adımlarla ilerleyecektir.” diye konuştu. Karşılıklı görüş alışverişinde bulunulan toplantıda ayrıca, 2018 yılının En Yüksek Türkiye Ciro Birinciliği ve İstanbul Bölge Ciro Birinciliği ödülleri de verildi. Ödülü İstanbul Bölge’den DES Elektrik kucakladı.

1 2
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.