sadsad x
asdasd

Blog

VE GELENEK BOZULMADI… 6.KEZ TÜRKİYE VE İSTANBUL BÖLGE CİRO BİRİNCİSİ: DES ELEKTRİK…

14 Aralık 2023

Ülkemizim ve kablo sektörünün dünya lideri Prysmian Group’un Türk Prysmian Kablo, 2023 yılı Yetkili Satıcılar Toplantısı’nı 10-12 Kasım 2023 tarihleri arasında Kıbrıs’ta düzenlendi. A-Takımı yetkili satıcıları ile birlikte yurt içi satış ve pazarlama, lojistik ve finans ekiplerinin katıldığı toplantının ana teması yine sürdürülebilirlik oldu. 2023 yılının ilk 9 ayının değerlendirildiği ve 2023 yılı hedeflerinin görüşüldüğü toplantıda Türk Prysmian Kablo’nun sürdürülebilirlik vizyon ve hedeflerinin yanı sıra bayiler ile birlikte yürütülen sürdürülebilirlik çalışmaları konu edilmiştir.

Toplantıda ilk olarak Prysmian Kablo’nun Türkiye CEO’su Ülkü Özcan, Global ve Ekonomik eğerlendirme konu başlıklı sunum yaptı. Sürdürülebilirlik ve Ekonomik büyümenin arasındaki ilişkiden ve Türkiye örnekleri verilerek Türkiye Prysmian’ın hazırladığı 2021 ve 2022 yılı Sürdürülebilirlik Raporu’ndan bahsetti.

A-Takımı Performans Değerlendirmesi konu başlıklı sunumu ile Yurtiçi Satış Direktörü Etem Bakaç bayilerin ve bölgelerin performanslarını içeren değerlendirme konuşmasını yaptı. Sürdürülebilirlik çalışmaları kapsamında Prysmian Group’un başlangıç serüveni ve geleceği MEART Bölge Direktörü Cinzia Farisè tarafından Prysmian Group: Sürdürülebilir Bir Geleceği Doğru başlıklı sunumu anlatıldı. Geleceğe yapılacak katkılardan örnek vererek Prysmian Group sıfır karbon ayak izi hedeflerine yer verdi. Küresel olarak Prysmian Group bölgesel olarak neler yaptığını ve geçmişten geleceğe adım adım hedefler ve yapılan çalışmalar anlatıldı.

MEART Bölge ve Türkiye Pazarlama ve İletişim Direktörü Tamer Yavuztürk, Karbon Sıfır Hedefi ve Eco Cable başlıklı sunumu ile Prysmian Group’un karbon sıfır hedeflerine giden yolda yapılan ve yapılacak çalışmalardan bahsetti. A-Takım bayileri ile 1 yılı aşkın yürütülen sürdürülebilir çalışmaları kapsamında elde edilen karbon emisyonlarını ve karbon ayak izini anlattı. Ayrıca Eco Cable konusu ile ilgili teknik çalışmalarından bahsetti.

Sunum ve değerlendirmelerin ardından karşılıklı görüş ve önerileri konuşulması üzerine toplantının sonunda Yurtiçi Satış Direktörü Etem Bakaç her yıl olduğu gibi bir önceki yılı başarılı sonuçlarla tamamlayan A-Takımı yetkili satıcılarının ödüllerini açıkladı.

2022 yılı En Yüksek Ciro Türkiye Birincisi ödülü yine DES Elektrik’in oldu. Birincilik ödülü MEART Bölge Direktörü Cinzia Farisè tarafından DES Elektrik firması Genel Müdürü Deniz Tarkan Karslı’ya takdim edilmiştir.

2022 yılı Reel Büyümede Türkiye Birincisi ödülü yine DES Elektrik’in oldu. Birincilik ödülü Türkiye Prysmian Fabrika Müdürü Bertan Bilgin tarafından DES Elektrik’ten Teoman Türker’e takdim edilmiştir.

2022 yılı Prysmian Kullanım Oranı En Yüksek Bayi ödülü yine DES Elektrik’in oldu. Birincilik Ödülü Türkiye Prysmian Yurtiçi Satış Şefi Nurdan Topoğlu tarafından DES Elektrik Satış Müdürü Kemal Ayran’a takdim edilmiştir.

2022 yılı İstanbul Bölge Ciro Birinciliği ödülü yine DES Elektrik’in oldu. Birincilik ödülü Türkiye Prysmian Marmara ve Karadeniz Bölge Müdürü Ufuk İnce tarafından DES Elektrik İş Geliştirme Müdürü Okay Gümüş’e takdim edilmiştir.

DES Elektrik 2017, 2018, 2019, 2020, 2021 yıllarının ardından yine 2022 yılında 6.kez Türkiye ve İstanbul Ciro Birinciliği ödüllerinin sahibi oldu. DES Elektrik kurumsal anlayışı ve yeniliği dinamizmi ve gücüyle Antalya, İzmir ve Karadeniz bölgelerinin açarak daha güçlü ve kurumsal bir çizgiyle sürdürülebilir yarınlara “sizinle büyük bir aileyiz” felsefesiyle 2024 yılı hazırlıklarına başlayan DES Elektrik hizmet vermeye devam edecektir.

5.KEZ TÜRKİYE VE İSTANBUL BÖLGE CİRO BİRİNCİSİ: DES ELEKTRİK

20 Ekim 2022

Kablo sektörünün dünya lideri Prysmian Group’un Türkiye temsilcisi Türk Prysmian Kablo, 2022 yılı Yetkili Satıcılar Toplantısı’nı 6 Temmuz 2022 tarihinde online olarak düzenledi. A-Takımı yetkili satıcıları ile birlikte yurt içi satış ve pazarlama, lojistik ve kredi risk ekiplerinin katıldığı toplantının ana teması sürdürülebilirlik oldu. 2022 yılının ilk yarısının değerlendirildiği ve 2022 yılı hedeflerinin görüşüldüğü toplantıda Türk Prysmian Kablo’nun sürdürülebilirlik vizyon ve hedefleri vurgulandı.

DES ELEKTRİK 2. ŞUBESİNİ ANTALYA’DA AÇTI

20 Ekim 2022

DES Elektrik Antalya Şubesi 1 Temmuz’da açıldı. DES Elektrik kurulduğu 2009 yılından bu yana kablo sektöründe dinamik, güçlü ve yenilikçi bir anlayış ile Prysmian A Takım bayisi ve Erse bayisi olmuştur. Ticari hayatını ülke sınırlarının ötesine taşımayı başarmıştır. Başarıları ile örnek olmuş ve sektöründe birincilikleri ile anılan DES Elektrik, İzmir Şubesi açılışının ardından Antalya Şubesini açtı. Açılışa Prysmian ve Erse markalarının yetkilileri ile Antalya bölgesinde faaliyet gösteren firma yöneticileri katıldı. DES Elektrik, ülkemizin lider kablo markası olan Prysmian Group’un, Adana Bölgesinde de A Takımı Bayiliği’ni aldı. Açılış sonrasında sektör paydaşlarının yoğun ilgisi ve katılımı ile kokteyl düzenlendi.

DES ELEKTRİK İZMİR ŞUBE AÇILDI

20 Ekim 2022

DES Elektrik İzmir Şubesi 10 Haziran’da açıldı. DES Elektrik kurulduğu 2009 yılından bu yana kablo sektöründe dinamik, güçlü ve yenilikçi bir anlayış ile Prysmian A takımı bayisi ve Erse bayisi olmuştur. Ticari hayatını ülke sınırlarının ötesine taşımayı başarmıştır. Başarıları ile örnek olan ve sektöründe birincilikleri ile anılan DES Elektrik şubeleşme kararı alarak İzmir Şubesi’ni açtı. Açılışa Prysmian ve Erse markalarının yetkilileri ile İzmir bölgesinde faaliyet gösteren firma yöneticileri katıldı. DES Elektrik, ülkemizin lider kablo markası olan Prysmian Group’un, İzmir Bölgesinde de A Takımı Bayiliği’ni aldı. Açılış sonrasında sektör paydaşlarının yoğun ilgisi ve katılımı ile kokteyl düzenlendi.

2020 Yılı En Yüksek Ciro Birincisi DES Elektrik

24 Şubat 2022

Enerji ve telekomünikasyon kabloları sektörünün dünya lideri Prysmian Group’un Türkiye operasyonu Türk Prysmian Kablo, 2021 yılı Yetkili Satıcılar Toplantısı’nı 7 Aralık’ta online olarak gerçekleştirdi. A-Takımı yetkili satıcıları ile birlikte yurt içi satış ve pazarlama ekiplerinin katıldığı toplantının bu yılki teması sürdürülebilirlik oldu. 2021 yılının değerlendirildiği ve 2022 yılı hedeflerinin görüşüldüğü toplantıda, toplantının teması doğrultusunda, Türk Prysmian Kablo’nun sürdürülebilirlik vizyonu ve hedefleri de vurgulandı.

2019 YILI EN YÜKSEK CİRO BİRİNCİSİ DES ELEKTRİK

06 Ocak 2021

2019 YILI EN YÜKSEK CİRO BİRİNCİSİ DES ELEKTRİK

Kablo sektörünün dünya çapında lideri Prysmian Group’un Türkiye operasyonu Türk Prysmian Kablo, Covid-19 virüsü nedeniyle bu sene ilk kez Bayiler Ödül töreni online olarak ağustos ayında gerçekleştirilmiştir.

DES Elektrik’ten Teknolojik Adımlara Uyum: E-Ticaret (Online Kablo Ticareti)

22 Temmuz 2020

Des Elektrik'ten teknolojik adımlara uyum; E-ticaret (Online kablo ticareti)" konulu yazımız Elektrik Dünyası dergisinde yayımlandı. 

Türkiye’nin gelişmiş sanayi sektörlerinde kablo kullanımı her geçen gün talebi azalmadan devam etmektedir. Geçmiş yıllara oranla yatırımların artması ile birlikte mega projelerin var olması kablo arzında artış meydana getirmiştir. Kablo arzının giderilmesi bir yana kalite ve ucuz ürünün sağlanması ana hedeftir. Dünya’da ve ülkemizde elektrik piyasasında tarihsel süreçte bazı kablo markalarının öne çıktığını söyleyebiliriz. Kablo markalarının yarıştığı elektrik piyasasında satış ve pazarlama stratejileri ön plana çıkmaktadır. Kablo arzını yaratan firmalar en iyi stratejiyi yapan firmaları tercih ettiği genel olarak kabul edilmektedir. 

DES Elektrik Genel Müdürü Deniz Tarkan Karslı Elektrik Dünyası Dergisi’ne röportaj verdi.

22 Temmuz 2020

Deniz Tarkan KARSLI: ‘Büyüme Yolunda Profesyonel Ekip, Güçlü Stok ve Hızlı Teslimat İlkeleri Işığında Daima En iyisi İçin Çalışıyoruz’

DES Elektrik Genel Müdürü Deniz Tarkan Karslı Elektrik Dünyası Dergisi’ne röportaj verdi. Röportajın tamamı aşağıda verilmiştir.

ERSE Kablo’dan Teşekkür Plaketi

22 Temmuz 2020

DES Elektrik, Erse Kablo yöneticileri tarafından 29 Ocak 2020 tarihinde ziyaret edilmiştir. Ziyarete Erse Kablo Genel Müdürü Selami Sivritepe, Satış Müdürü Mehmet Güven ve Bölge Satış Temsilcisi Cengiz Karaca katılmıştır. Ziyaret kapsamında, DES Elektrik Genel Müdürü Deniz Tarkan Karslı’ya 2019 yılında göstermiş olduğu işbirliği için teşekkür plaketi verilmiştir. DES Elektrik’in yeni dönemde başarılarının ve birlikteliğin devamı temennilerinde bulunulmuştur.

DES Elektrik Alt Bayilerini Tayland’da Ağırladı

22 Temmuz 2020

DES Elektrik’in 16-22 Ocak 2020 tarihleri arasında düzenlemiş olduğu “Alt Bayiler Gezisi” Taylan’da gerçekleştirildi.

1 2
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.